AKŞEMSEDDİN CAD no 34 ÇORUM
İş Tel: 0364 333 00 70
Gsm Tel:

Biz Kimiz?

Pro-dek İnşaat adı altında faaliyet gösteren firmamız 2000'li yıllarda Çorum'da temelleri atılmış olup kurucu ortaklarımız Atalay ÖZÜYAĞLI ve Murat GÜNAY dır. İnşaat taahhüt hizmetleri alanında teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık yapısı ile kendisini sürekli geliştiren bir organizasyona sahiptir. Firmamız maliyet, süre ve kalite unsurlarını Sağlık-Emniyet-Çevre politikamız çerçevesinde daima optimum noktada birleştirmeyi başarmıştır.

Pro-dek İnşaat inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda kamu alanında ve özel sektörde bugüne kadar ürettiği sayısız projede %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleride başarıyla tamamlacak olmanın güvenini vermektedir.

Pro-dek İnşaat; taahhüt, mantolama, izolasyon, dış cephe, dekorasyon gibi alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uygun rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yapmıştır.


İş Ortaklarımız