Asma Tavan

Mevcut betonarme, çelik konstrüksiyon veya ahşap tavan iskeleti altında mekanik ve elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlayan sisteme verilen ortak isim.

Gergi Tavan

Sıradışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir.

Alçıpan

Bölme duvar, asma tavan vb. de uygulanan kartonlu alçı plaka

Akustik Alçıpan

Metal tavan iskeleti üzerine monte edilen 12,5 mm ebatlarında akustik alçı ile döşenen ve montaj kısmı kolay olan bir sistemdir.

Işık Bandı

Floresan, neon, led gibi aydınlatmalardan farklı kılan en önemli özelliklerinden biri kırılmaz, esnek ve ince bir yapıya sahip olmasıdır.

Cephe Boardex

En üst seviyede yalıtım isteyen A enerji sınıfına sahip bina tasarlamak isteyenlerin, dış duvarlarınında performanslı olmasını sağlayacak pasif ev tasarımlarında nitelikli yalıtıma sahip dış cephe duvar sistemidir.

Membran Su Yalıtımı

Yapıların suyun neden olduğu olumsuz etkilere karşı korunması, yaşam alanlarına konforlu bir su izolasyonu sağlanması amacı ile yapıların temel, perde, bodrum, bahçe, teras, köprü, viyadük gibi farklı yüklere maruz kalan yapılar içinde uygun bir su izolasyon malzemesidir.

Zemin Kaplama

Polivinil klorür, (genelde kısaltılmış olarak PVC diye kullanılır) oldukça geniş kullanım alanı olan bir plastikdir.

Dış Cephe Mantolama

Isı yalıtımı sağlayan malzemeler kullanılarak binaların giydirilmesi işlemine mantolama denmektedir.

Kendinden Yayılan Şap

Floresan, neon, led gibi aydınlatmalardan farklı kılan en önemli özelliklerinden biri kırılmaz, esnek ve ince bir yapıya sahip olmasıdır.